HAKKIMIZDA

Firmamız kaliteli ürün ile uygun fiyat politikasını harmanlayarak tüketicilerine sağlıklı, rahat ve kaliteli ürünleri uygun fiyatlara satın almalarını sağlamak ilkesi ile faaliyet göstermektedir.

İç giyim alanında sunmuş olduğumuz koleksiyonumuz gündelik kullanım için tasarlanmış olup rahatlığı ve sağlığı kalite ile harmanladığımız bir çerçevededir.

Ürünlerimizde kullanılan kumaşlar ve lastikler çok özel tuşelere ve 4 yöne esneyebilme özelliklerine sahiptir. Bu sayede gün boyu kullanılan ve sağlık açısından büyük bir öneme sahip olan iç çamaşırlarınız hem rahatınızı hem de sağlığınızı garanti altına almaktadır.

Üretimimiz esnasında kullandığımız kumaşlarımız %95 pamuk %5 elastan içerikli olup, Oeko-tex standartlarına uygun koşullarda boyanmaktadır. Rahatlığı ve kaliteyi ön plana çıkardığımız alt grup ürünlerimizdeki lastiklerimiz ses ile kesilip uc uca birleştirme yöntemi kullanılarak üretilmekte ve bu sayede oluşabilecek rahatsızlıkların önüne geçinmesi sağlanmaktadır. Aynı şekilde ürün üzerine transfer edilen yıkama talimatlarımız baskı tekniği sayesinde her hangi bir rahatsızlık vermemektedir. Sağlamlığı ve yumuşaklığı sağlamak amacı ile kullandığımız dikiş teknikleri ve dikiş iplikleri sayesinde gün boyu sizi rahatsız etmeyecek bir üretim tekniği ile üretilen ürünlerimiz bu doğrultuda da rahat hissetmenizi sağlamaktadır.

İç giyimin hijyen açısından büyük önem taşıdığı düşüncesi ile ürünlerimizi özel yandan açılan kutular ile tek tek paketleyerek sunmaktayız.

Cuqpro “sizin için önemli olan bizim için de önemlidir…” ilkesi ile sağlık ve rahatlık odaklı koleksiyonunu beğeninize sunar.

KOLEKSİYON

 • E-BÜLTEN

  Tüm gelişmelerden ve yenilikler hakkında
  bilgi almak için e-bülten sistemine mail
  adresinizi giriniz.

 • NEREDE BULABİLİRİM?

  Cuppro Underwear tüm ürünlerini
  bulabileceğiniz ve sipariş
  verebileceğiniz bilgiler için

  tıklayın.